ברוכים הבאים למועדון UNIQ!

השנה כרטיס הסטודנט שלך, שלא כמו בשנים קודמות, יכול להיות גם כרטיס המועדון החדש של המסלול האקדמי המכללה למינהל כרטיס מועדון UNIQ, שישמש אותך גם ככרטיס אשראי מפנק וייחודי .

הצטרפות למועדון, תקנה לך את הזכות להיות שייך/שייכת למועדון החברים הייחודי של המסלול האקדמי המכללה למינהל, הנותן אלפי הטבות והנחות בבתי עסק ורשתות בתוך הקמפוס ומחוצה לו.

כבר היום, החברים במועדון, נהנים משפע הטבות בתחומים שסטודנטים אוהבים: בילויים וחיי לילה, מסעדות, הלבשה, חו"ל ותיירות פנים, צרכנות ועוד… ועוד… ועוד…

ההטבות במועדון מותאמות להרגלי הצריכה שלך כסטודנט/ית, והכנסותיו מושקעות חזרה בקהילת המועדון.
  
מה נותנת לי תעודת הסטודנט המשולבת של מועדון UNIQ  ??
חשוב לציין, התעודה תינתן אך ורק לסטודנטים ואנשי סגל של המסלול האקדמי המכללה למינהל –ללא עלות , ללא התחייבות, ללא דמי הצטרפות ולכל תקופת החברות במועדון .

  • כל ההטבות הקיימות כיום בתעודת סטודנט סטנדרטית : הנחה בתחבורה ציבורית, הנחה בארנונה, הנחה ברכישת כרטיסים להופעות ומינויים לתיאטרון, כניסה לאטרקציות ועוד. בנוסף תשמש התעודה ככרטיס זיהוי ברחבי הקמפוס.

  • הטבות משתלמות יותר בתחומי : בילויים וחיי לילה, מסעדות, הלבשה, חו"ל ותיירות פנים, צרכנות ועוד…

  • הנחות ברכישה בקמפוס עצמו: הנחות על קפה ומזון, ציוד משרדי ועוד

  • מסגרת אשראי גדולה יותר.

  • חברות במועדון עזריאלי.

  •  פטור מלא מעמלת כרטיס לכל החיים!

כרטיס האשראי של מועדון UNIQהוא הכרטיס שילווה אתך מכאן ואילך, גם כאשר תסיים/י את לימודיך במכללה למינהל, תוכל/י להמשיך ליהנות ממגוון ההטבות שיש למועדון להציע וללא שום עלות.

מה נותנת לי תעודת הסטודנט הסטנדרטית- קמפלוס ?

תעודת סטודנט סטנדרטית, הינה תעודה המעניקה הטבות מגוונות: הנחה בתחבורה ציבורית, הנחה בארנונה, הנחה ברכישת כרטיסים להופעות ומינויים לתיאטרון, כניסה לאטרקציות ועוד…

אני מעוניין\ת בתעודת הסטודנט המשולבת, איך אני מזמין אותה?
על מנת להזמין תעודת סטודנט משולבת בכרטיס אשראי ולהינו ממגוון הטבות-  לחץ כאן 
מילוי טופס כרטיס סטודנט משולב עם כרטיס אשראי, הוא תהליך פשוט וקצר, יש להצטייד במספר חשבון הבנק ובמספר כרטיס האשראי הקיים ברשותך. אנחנו מבטיחים כי הסבלנות תשתלם!
 
אני מעוניין\ת בתעודת סטודנט סטנדרטית, מה עלי לעשות? 
אין בעיה, סטודנט שאינו מעוניין לעשות תעודת סטודנט משולבת , כל שעליו לעשות הואללחוץ כאן 
ולעבור את  תהליך ההרשמה הנדרש וכרטיס הסטודנט הסטנדרטי שלו יחכה לו בתחילת השנה בעמדת אגודת הסטודנטים.– כפוף לתנאי ההצטרפות .